Movies
Ratings
23
EquilibriumRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5