Titles you rated
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0