Movies
Ratings
31
ArahanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5