Titles you rated
The BeekeeperRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Love HardRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 4.0
Daddy's HomeRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
PigRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5