Series
Ratings
101
BridgertonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Raised by WolvesRated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Lucifer Season 5Rated ★ 4.0
Lucifer Season 6Rated ★ 5.0