Movies
Ratings
79
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0