Titles you rated
JumongRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0