Movies
Ratings
236
InterstellarRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5