Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
We Broke UpRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
PuckRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
SpyRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0