Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0