Movies
Ratings
28 Warm BodiesRated ★ 3.0 Warm BodiesRated ★ 3.0
 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
 HerRated ★ 2.5 HerRated ★ 2.5
 The ThroneRated ★ 4.0 The ThroneRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 3.0
 Yes ManRated ★ 2.0 Yes ManRated ★ 2.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 3.0 Scandal MakersRated ★ 3.0
 The Face ReaderRated ★ 2.0 The Face ReaderRated ★ 2.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
 TransformersRated ★ 5.0 TransformersRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 3.0 Miss GrannyRated ★ 3.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 3.5 Les MisérablesRated ★ 3.5
 The AttorneyRated ★ 3.0 The AttorneyRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
 ZootopiaRated ★ 3.0 ZootopiaRated ★ 3.0