Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
On the Other Side of the TracksRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 5.0