Movies
Ratings
40
The LoverRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Jersey GirlRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Blindly in LoveRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0