Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5