Movies
Ratings
131
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.0
The HappeningsRated ★ 3.5