Titles you rated
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0