Movies
Ratings
265
The ChaserRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.5