Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Dolphin TaleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0