Titles you rated
Full HouseRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0