Movies
Ratings
912
Magic in the MoonlightRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
CodaRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0- HeroRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
SoulRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 1.0