Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0