Series
Ratings
50
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5