Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
한국인의 밥상Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.5
Laborhood on HireRated ★ 3.5
Witch Hunt 2022Rated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
Korean Food War - GosuoejeonRated ★ 3.0
Korean Food War 4Rated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 4.0
Korean Food War 2Rated ★ 4.0
Korean Food War 3Rated ★ 4.0
Korean Food War 1Rated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
No PrepareRated ★ 3.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.5- YeonghwadangRated ★ 4.0