Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Child of Kamiari MonthRated ★ 1.5
The Out-LawsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FinchRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5