Movies
Ratings
217
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5- The Yes Men Fix the WorldRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.5