Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Butt Detective Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0