Titles you rated
- The LoverRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
MisaengmulRated ★ 2.0
MaidsRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5
All InRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.0