Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5