Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0