Movies
Ratings
1740- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
CommissionRated ★ 1.5
April, Come She WillRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.0- TarotRated ★ 1.5
- NoiseRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 4.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
The ConferenceRated ★ 2.0
Evil DeadRated ★ 3.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
ThanksgivingRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5