Movies
Ratings
240
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5