Series
Ratings
27
UnnaturalRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0