Movies
Ratings
647
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
DarkmanRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Armour of GodRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0