Movies
Ratings
12
The Berlin FileRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0