Movies
Ratings
310
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0