Titles you rated
Barton FinkRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Kim Jong-boon of WangshimniRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0- Love Is ProteinRated ★ 3.5
FailanRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5- ThirstyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0