Movies
Ratings
32
The ThroneRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
August RushRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 1.0- WishRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0