Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0