Titles you rated
The MaskRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 0.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0