Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0