Titles you rated
The BabadookRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Crows ExplodeRated ★ 3.5
Six-String SamuraiRated ★ 4.0
Never to LoseRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
Shadowless SwordRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 4.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 3.0
GhajiniRated ★ 4.0
Tango & CashRated ★ 3.5
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 1.5