Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Bee and PuppycatRated ★ 5.0
Bai Yao Pu Season 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0