Titles you rated
Spy GirlRated ★ 3.0- The Man With BreastsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Whatever WorksRated ★ 0.5