Movies
Ratings
194
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 1.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Someone's GazeRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 3.5