Series
Ratings
77
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0