Titles you rated
- SawRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
Daddy Day CareRated ★ 3.0