Titles you rated
You vs. WildRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
The Final TableRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5