Series
Ratings
18
Empress KiRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0