Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 3.5
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0