Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0